Успіхи першого року діяльності інвестиційних фондів OTP Capital

 

Завершився перший рік роботи інвестиційних фондів під управлінням OTP Capital на фондовому ринку України. Прийшов час підбивати підсумки. Одними з перших це зробило авторитетне бізнес-видання В«ІнвестгазетаВ». Протягом усього року в журналі публікувалися тижневі рейтинги інвестиційних фондів за доходністю. З моменту визнання фондів «ОТП Класичний» та «ОТП Збалансований» такими,  що відбулися, вони стабільно знаходилися серед лідерів. Тому не стало сюрпризом те, що за результатами року інтервальний фонд «ОТП Збалансований» посів перше місце у своїй категорії, випередивши більш ніж у два рази фонд, що посів другу позицію. «ОТП Класичний» у рейтингу «Інвестгазети» розташувався на другому місці за доходністю за рік з відставанням від лідера всього на 0.4%.

Досягнути таких результатів у перший рік роботи дозволили насамперед послідовна реалізація інвестиційної стратегії фондів і професіоналізм портфельних управляючих. Ретельно зважуючи кожний крок і враховуючи дуже складну ситуацію на фінансових ринках, менеджери OTP Capital день за днем вибудовували оптимальну в умовах кризи структуру портфелів фондів. Результатом цього є позитивна доходність фондів за грудень: «ОТП Класичного» на рівні +2.23% (що у річному вираженні становить 26.8%) і «ОТП Збалансованого» - + 2.46% (29.5%).

Окремо необхідно відзначити третій інвестиційний фонд під управлінням OTP Capital – закритий корпоративний недиверсифікований фонд «ОТП Динамічний». Цей фонд буде дуже цікавим для інвесторів, які націлені на вкладання активів у ринок акцій. Фонд розрахований на довгострокове інвестування з метою отримання максимально можливого інвестиційного доходу. «ОТП Динамічний» розпочав свою роботу 31 березня 2008 року. Дотримуючись заздалегідь обраної інвестиційної стратегії, менеджери OTP Capital наповнювали портфель фонду ретельно відібраними акціями, що мають найбільш високий потенціал зростання. Наразі ця робота продовжується, знецінені акції українських емітентів дозволяють закласти вагомий потенціал для інвесторів фонду «ОТП Динамічний».

OTP Capital й надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб виправдати надії інвесторів, які довірили свої кошти компанії, і досягнути своєї головної мети – найкращого захисту коштів інвесторів в періоди спаду та їхнього максимального приросту у сприятливі періоди.

OTP Capital - компанія з управління активами, що була заснована у червні 2007 року та стала другим після OTP Bank представником OTP Group в Україні. Компанія OTP Capital надає широкий спектр інвестиційних послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням OTP Capital знаходяться два пайових інвестиційних фонди - відкритий «ОТП Класичний» та інтервальний «ОТП Збалансований», а також закритий корпоративний фонд – «ОТП Динамічний». Інвестиційні сертифікати та акції фондів розповсюджуються через відділення OTP Bank. З переліком відділень OTP Bank, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua

Ліцензія ДКЦПФР №430309 на діяльність з управління активами від 28.09.2008 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Опубліковано: 28 Січня 2009