Соціальна діяльність OTP Bank у 2008-му році

 

У 2008 році банк здійснював свою соціальну діяльність у декількох напрямах, головними з яких були благодійництво, підтримка різноманітних студентських та журналістських ініціатив, сприяння розвитку сучасного мистецтва в Україні.

Так, протягом року банк надав вагому фінансову допомогу Рівненському обласному об’єднанню В«Союз організацій інвалідівВ», Першому благодійному дитячому фонду у м. Ужгороді, Донецькій міській організації пенсіонерів, міському клінічному пологовому будинку в м. Івано-Франківську, Черкаській обласній лікарні, кардіологічному відділенню «Дитячої клінічної лікарні» в АР Крим, спеціальному загальноосвітньому начальному закладу №4 ім. Олефіренко у м. Олександрії, Київському міському центру крові, постраждалим від стихійного лиха в Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях, цілій низці муніципальних благодійних фондів.

Велика увага приділялася й фінансуванню вищих навчальних закладів, підтримці талановитої молоді. Спільно з авторитетним виданням «Телекритика» OTP Bank другий рік поспіль реалізовував програму з підтримки студентських ініціатив і поінформованості вітчизняних журналістів – унікальний просвітницький проект, що наявно продемонстрував інноваційну технологію взаємодії фінансового інституту і засобів масової інформації. Програма мала на меті інформування студентів 100 провідних національних і державних вузів про ситуацію в українських ЗМІ та висвітлення позиції OTP Bank як соціально відповідальної компанії, що заохочує професійне просвітництво, високі журналістські стандарти й свободу слова. 

За активне сприяння OTP Bank було реалізовано ініційований арт-фундацією «ЕЙДОС» проект «Сучасне мистецтво у публічному просторі», у рамках якого у різних районах Києва встановлювалися скульптурні об’єкти, створені українськими художниками Віктором Сидоренком і Жанною Кадировою, перші з яких знайшли своє місце на столичній Алеї Казимира Малевича.

Наприкінці року, у день Святого Миколая, співробітники Житомирської філії нашого банку піднесли своїм маленьким підопічним - вихованцям міського дитячого будинку «Малюк» чудові подарунки. Так, за рахунок зібраних коштів працівники філії придбали й передали дитячому дому сто комплектів посуду, сто подарункових наборів солодощів, різноманітні гігієнічні засоби, іграшки, одяг, а також миючий пилосос.

Як підкреслює голова Правління банку Дмитро Зінков, OTP Bank сповідує фундаментальні морально-етичні принципи, прийняті у цивілізованому високорозвинутому суспільстві, гостро відчуває свою високу соціальну відповідальність. «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях, головною метою яких є підтримка найбільш незахищених верств населення, створення оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді, тощо. Соціальна діяльність банку повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - наголошує Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 16 Січня 2009