Визначено останніх переможців загальнонаціональної акції «2009 євро до 2009 року»

 

Визначено останніх переможців загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів В«2009 євро до 2009 рокуВ». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 6 січня цього року, володарем грошового призу стала Попова Карина Григорівна з міста Севастополя. Водночас головний приз - туристичний пакет на трьох осіб в Швейцарію в будь-який період 2009 року на 9 днів - отримала Алєксєєва Валентина Никифорівна з міста Донецька.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 3 листопада по 31 грудня 2008 року розмістив у будь-якій установі ЗАТ В«ОТП БанкВ» строковий депозит на термін не менше 3 місяців, мав можливість виграти грошовий приз у розмірі 2009 євро, що згодом перераховувалися на його поточний рахунок в національній валюті. Крім того, клієнти, які в період дії акції, розмістили у банку строковий депозит на суму від 10 тисяч доларів США чи євро або 50 тисяч гривень, могли взяти участь також і у розіграші головного призу - туристичного пакету на трьох осіб в Швейцарію.

OTP Bank є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Наприкінці жовтня 2008 року розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду збільшено до 150 тисяч гривень.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.
Опубліковано: 8 Січня 2009