У грудні було відкрито 30 нових відділень OTP Bank

 

У грудні поточного року свою операційну діяльність розпочали відділення OTP Bank у містах Києві, Дніпропетровську, Сімферополі, Одесі, Запоріжжі, Луганську, Харкові, Хмельницькому, Василькові, Вінниці, Івано-Франківську, Керч, Вознесенську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Тернополі та Чернівці. Загалом у 2008 році було відкрито 81 нову установу нашого банку в усіх регіонах країни.

Головна мета відкриття нових відділень – розширення мережі філій OTP Bank на території України, що відповідає загальній стратегії розвитку нашого фінансового інституту. Основним напрямом їхньої діяльності є надання повного спектру високоякісних послуг корпоративним і приватним клієнтам, представникам малого та середнього бізнесу.

Нові відділення створені за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 30 Грудня 2008