Компанія American Express подовжила угоду з OTP Bank про реалізацію своїх дорожніх чеків

 

Компанія American Express подовжила угоду з OTP Bank про реалізацію своїх дорожніх чеків. Таким чином, OTP Bank залишається одним з небагатьох вітчизняних банків, уповноважених наразі здійснювати операції з продажу дорожніх чеків AmEx на території України.

Нагадаємо, що в червні 2007 року OTP Bank уклав з компанією American Express Services Europe Ltd. угоду на отримання, зберігання та формування замовлень для українських банків-продавців своїх дорожніх чеків (American Express Travelers Cheques) і чеків, призначених для безпечного зберігання грошей вдома (American Express Secure Funds Cheques).

До основних переваг дорожніх чеків American Express належать наступні:

  • вони забезпечують максимальну безпеку коштів під час ділових поїздок і подорожей, при зберіганні їх вдома;
  • дорожні чеки приймаються в якості гарантії грошового забезпечення при видачі віз посольствами багатьох країн світу;
  • вони приймаються до сплати в банках, представництвах компанії American Express, а також в усіх найбільших туристичних агентствах;
  • вони можуть безпосередньо використовуватися для сплати товарів і послуг у готелях, ресторанах і магазинах в усьому світі;
  • у разі втрати, крадіжки або пошкодження чеки American Express будуть відновлені (зазвичай впродовж однієї доби).

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 167 відділень і 27 представництв.

Опубліковано: 25 Грудня 2008