Співробітники Житомирської філії нашого банку на день Святого Миколая піднесли чудові подарунки вихованцям міського Дитячого будинку «Малюк»

 

Співробітники Житомирської філії нашого банку на день Святого Миколая піднесли своїм маленьким підопічним - вихованцям міського Дитячого будинку В«МалюкВ» чудові подарунки.

За рахунок зібраних коштів працівники філії придбали й передали Дитячому дому сто комплектів посуду, сто подарункових наборів солодощів, різноманітні гігієнічні засоби, іграшки, одяг, а також миючий пилосос.

Щиро дякуємо всіх співробітників Житомирської філії за цю благородну ініціативу та підтримання іміджу OTP Bank як соціально-відповідального банку. Сподіваємося, благодійна діяльність наших колег слугуватиме достойним прикладом для всіх без винятку установ і структурних підрозділів банку!!! Нас об’єднує довіра!

Опубліковано: 23 Грудня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×