Клієнти-нерезиденти OTP Bank отримали можливість дистанційно керувати своїми рахунками за допомогою системи OTPdirekt

 

Завдяки впровадженню системи OTPdirekt клієнти-нерезиденти OTP Bank мають можливість за допомогою телефону або мережі Інтернет дистанційно керувати своїми рахунками у будь-який зручний для них час з будь-якої точки світу.

Незалежно від терміну дії візи навіть знаходячись далеко за межами України, клієнти-нерезиденти банку можуть цілодобово контролювати усі свої поточні, депозитні, карткові та кредитні рахунки, поповнювати і знімати кошти з депозитного рахунку, здійснювати перекази в національній та іноземній валютах, сплачувати рахунки за товари та комунальні послуги, тощо.

Очевидні переваги системи OTPdirekt оцінили понад 4000 користувачів. До 1 січня 2009 року всі клієнти банку можуть підключитися до неї з 50% знижкою. Для зарплатних клієнтів OTP Bank зафіксовані особливо вигідні тарифи на підключення. Скористатися послугою можна з будь-якого місця, де є телефон чи доступ до Інтернету.

На додаток до стандартної процедури ідентифікації (логін і пароль) OTP Bank спільно з всесвітньо відомою компанією RSA Security запровадив інноваційні персональні ключі (ТоМЃкени) у вигляді зручних брелоків, які щохвилинно генерують паролі протягом 5 років. Такі ключі видаються кожному клієнту, який підключається до системи OTPdirekt. Таким чином, надійний захист послуги та персональний генератор паролів  роблять неможливим несанкціоноване використання даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на  корпоративному веб-сайті OTP Bank.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 23 Грудня 2008