OTP Bank пропонує користувачам послуги OTPdirekt новий спосіб отримання додаткового прибутку

 

Близько 95% користувачів системи OTPdirekt переказують усі свої тимчасово вільні кошти на Ощадні рахунки, що дозволяє їм отримувати стабільний прибуток. В«Перевага даної послуги полягає в тому, що клієнти OTP Bank мають можливість з будь-якого місця, де є телефон чи доступ до Інтернету, безкоштовно переказувати гроші на свій Ощадний рахунок або інші рахунки. Ощадний рахунок дає можливість користувачам отримувати відсотковий прибуток від зберігання на ньому будь-яких сум навіть протягом одного дня, а відсоткова ставка при цьому залишається незмінноюВ», - зазначає керівник розробки проекту Володимир Шведченко. - «Наше завдання - надати клієнтам найбільш вигідні, надійні та зручні послуги», - підкреслює він.

Нагадаємо, що система OTPdirekt дозволяє клієнтам, не відвідуючи відділення банку, ефективно керувати своїми фінансами в будь-який зручний для них час з будь-якої точки світу, заощаджуючи при цьому до 50% на комісіях за перекази. Очевидні переваги цієї послуги оцінили понад 4000 нових користувачів, серед яких - один з найдавніших клієнтів банку, 84-річний мешканець м. Запоріжжя.

До 1 січня 2009 року всі клієнти банка можуть підключитися з 50% знижкою. Для зарплатних клієнтів OTP Bank зафіксовані особливо вигідні тарифи на підключення. Скористатися послугою можна з будь-якого місця, де є телефон чи доступ до Інтернету.

На додаток до стандартної процедури ідентифікації (логін і пароль) OTP Bank спільно з всесвітньо відомою компанією RSA Security запровадив інноваційні персональні ключі (ТоМЃкени) у вигляді зручних брелоків, які щохвилинно генерують паролі протягом 5 років. Такі ключі видаються кожному клієнту, який підключається до системи OTPdirekt. Таким чином, надійний захист послуги та персональний генератор паролів  роблять неможливим несанкціоноване використання даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на  корпоративному веб-сайті OTP Bank.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 17 Грудня 2008