Новорічна пропозиція від OTP Bank для представників малого та середнього бізнесу: депозит на вимогу «Активний» - 16,09% річних у гривнях

 

У період з 15 грудня 2008 р. по 7 січня 2009 р. OTP Bank пропонує суб’єктам малого та середнього бізнесу нову, підвищену відсоткову ставку в гривнях за депозитом на вимогу В«АктивнийВ». Протягом цього часу вона дорівнюватиме 16,09% річних (нагадаємо, що стандартна ставка становить 13,5%).

Вклад на вимогу «Активний» дозволяє представникам МСБ безстроково розміщати накопичені кошти в національній або іноземній валюті, а також вільно їх повертати. Мінімальна і максимальна суми вкладу є необмеженими. Валютою депозиту виступають долар США, євро, швейцарський франк або гривня. Відсоткова ставка не залежить від  залишку коштів і не змінюється при повному обнулінні депозитного рахунку. Водночас клієнти отримують можливість дистанційного обслуговування депозиту за допомогою системи «Клієнт - Банк».

Крім того, у період з 26 грудня 2008 р. по 26 січня 2009 р. комісія за обслуговування депозиту «Активний» становитиме 0% за умови наявності позитивних кредитових залишків за вкладом і відсутності списання коштів з нього у проміжок часу з 22 грудня 2008 р. по 7 січня 2009 р. включно.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 12 Грудня 2008