Відтепер клієнти OTP Bank можуть сплачувати свої комунальні платежі за допомогою системи OTPdirekt

 

Відтепер клієнти OTP Bank можуть сплачувати всі свої комунальні платежі за допомогою системи OTPdirekt. Нагадаємо, що дана послуга дозволяє користувачам, не відвідуючи відділення, ефективно керувати своїми фінансами в будь-який зручний для них час з будь-якої точки світу, заощаджуючи при цьому до 50% на комісіях за перекази. Наразі найбільшим попитом у клієнтів банку користуються такі види платежів, як сплата послуг Інтернет-провайдерів, кабельного та супутникового телебачення, оплата навчання, оренди гаража або квартири, сплата страхових внесків, штрафів за порушення правил дорожнього руху, тощо. 

До 1 січня 2009 року всі клієнти банку можуть підключитися з 50% знижкою! Для зарплатних клієнтів OTP Bank зафіксовані особливо вигідні тарифи на підключення. Скористатися послугою можна з будь-якого місця, де є телефон чи доступ до Інтернету.

На додаток до стандартної процедури ідентифікації (логін і пароль) OTP Bank спільно з всесвітньо відомою компанією RSA Security запровадив інноваційні персональні ключі (ТоМЃкени) у вигляді зручних брелоків, які щохвилинно генерують паролі протягом 5 років. Такі ключі видаються кожному клієнту, який підключається до системи OTPdirekt. Таким чином, надійний захист послуги та персональний генератор паролів  роблять неможливим несанкціоноване використання даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на  корпоративному веб-сайті OTP Bank.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 10 Грудня 2008