OTP Bank звертає увагу потенційних клієнтів на випадки фіктивних продаж своїх кредитних карток

 

Останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язані з фіктивним продажем фізичним особам кредитних карток OTP Bank. Зловмисники зазвичай діють за однією і тією ж самою схемою: відрекомендувавшись агентами банку, вони пропонують зацікавленим особам придбати у них кредитні картки, емітовані нашим фінінститутом. Для цього ті мають попередньо  перерахувати на певний рахунок необхідну суму грошей (відсоток від ліміту), після чого вони нібито зможуть забрати свою картку в найближчому відділенні OTP Bank.

Дії шахраїв можуть завдати серйозних збитків потенційним клієнтам банку. З огляду на це OTP Bank хоче звернути особливу увагу всіх тих, хто бажає придбати кредитні картки нашої фінустанови, на те, що наразі їхня реалізація здійснюється виключно у філіях і відділеннях банку, а також через корпоративний веб-сайт. У разі виникнення якихось сумнівів або додаткових запитань щодо придбання кредитних карток OTP Bank усі зацікавлені особи  можуть у будь-який час звернутися до Інформаційного центру банка за телефонами: +380 44 490 05 26, + 8 800 300 0 510 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні - безкоштовні).

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 8 Грудня 2008