Визначено чергового переможця загальнонаціональної акції «2009 євро до 2009 року»

 

Визначено чергового переможця загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів В«2009 євро до 2009 рокуВ». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 2 грудня цього року, володаркою головного призу стала Пономаренко Анжеліка Олександрівна з міста Вінниці.

Нагадаємо, що за умовами акції, кожний клієнт, який у період з 3 листопада по 31 грудня 2008 року розмістить у будь-якій установі ЗАТ «ОТП Банк» строковий депозит на термін не менше 3 місяців, матиме можливість виграти грошовий приз у розмірі 2009 євро, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

Визначення переможця проходить щотижня за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 28-Д. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Крім того, клієнти, які в період дії акції, розмістять у банку строковий депозит на суму від 10 тисяч доларів США чи євро або 50 тисяч гривень, зможуть взяти участь також і у розіграші головного призу -  туристичного пакету на трьох осіб в Швейцарію в будь-який період 2009 року на 9 днів.

Детальніше про умови акції можна дізнатися за телефоном: 8-800-300-0-500, або на корпоративному веб-сайті банку: www.otpbank.com.ua.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступають долари США, євро або гривня.

OTP Bank є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Наприкінці жовтня поточного року розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду збільшено до 150 тисяч гривень.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 2 Грудня 2008