OTP Bank отримав транш від Європейського банку реконструкції та розвитку

 

У рамках угоди про відновлювальну кредитну лінію OTP Bank отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) транш на суму 3,2 млн. доларів США. Залучені кошти спрямовуватимуться на фінансування проектів OTP Bank і потреб його клієнтів.

Погашення траншу заплановано на січень 2010 року. Варто зазначити, що в листопаді поточного року OTP Bank за цією угодою також отримав транш від ЄБРР у розмірі 2,1 млн. доларів США.

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення цього кредиту є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи. В«Ми давно і плідно співпрацюємо з ЄБРР за різноманітними програмами, що впроваджуються цією організацією в Україні. Враховуючи вже досягнуті високі результати нашої спільної роботи, ми сподіваємось на продовження цього співробітництва і у наступному роціВ», - зазначає Дмитро Зінков.

Нагадаємо, що в жовтні цього року у рамках Програми енергозбереження в Україні OTP Bank підписав з Європейським банком реконструкції і розвитку угоду про залучення цільового кредиту в розмірі 50 млн. доларів США терміном на 5 років. Метою кредиту є подальше фінансування українських приватних промислових підприємств та інвестування в енергозберігальні технології і технології раціонального використання енергії.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 1 Грудня 2008