OTP Bank увійшов у п’ятірку найкращих роботодавців у банківському секторі України

 

OTP Bank увійшов у п’ятірку найкращих роботодавців у банківському секторі України за версією журналу В«КореспондентВ». Дане дослідження проводилося у жовтні цього року методом телефонного опитування менеджерів по персоналу ста провідних фінансових компаній. Аналогічні дослідження проводилися журналом також у 2006-му та 2007-му роках.

Нагадаємо, що OTP Bank уже два роки поспіль посідає перше місце серед українських фінансових установ у рейтингу брендів кращих роботодавців країни за версією журналу «Діловий». Компанія «Робота Інтернешнл», власник найбільшого вітчизняного рекрутингового Інтернет-порталу Rabota.ua, визнала банк найпопулярнішим роботодавцем 2007 року серед фінансових організацій України.

Турбота про персонал знаходиться серед основних пріоритетів керівництва OTP Bank. За словами голови правління  банку Дмитра Зінкова, саме люди є головним активом нашого фінансового інституту. «Ми заохочуємо креативність та ініціативність наших співробітників, створюємо їм оптимальні умови не тільки для праці, але й також для повноцінного відпочинку, забезпечуємо їхній соціальний захист. Наші фахівці мають можливість реалізувати свій інтелектуальний потенціал, отримати додаткові знання, побудувати кар’єру висококласного менеджера», - підкреслює Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і  за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 1 Грудня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×