Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова визнано одним з десяти найкращих топ-менеджерів України 2008 року

 

Голова  Правління OTP Bank Дмитро Зінков увійшов у десятку найкращих топ-менеджерів України 2008 року за версією популярного ділового щотижневика В«КомпаньйонВ».

Лідери цьогорічного рейтингу визначалися шляхом експертного опитування керівників і спеціалістів ста провідних компаній країни, що проводилося в липні-серпні поточного року. Потенційні кандидати оцінювалися за кількома критеріями, серед яких - інноваційний, управлінський, корпоративний і вольовий потенціал, ділова репутація, бізнес-результативність, професіоналізм, харизматичність.

Нагадаємо, що за результатами опитування керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни, Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу впливового видання «Бізнес» - «Банкір року».

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 листопада 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 149 відділень і 28 представництв.

Опубліковано: 1 Грудня 2008