Регіональному відділенню OTP Bank у місті Хмельницькому виповнився 1 рік

 

22 листопада виповнився один рік з моменту відкриття регіонального відділення OTP Bank у місті Хмельницькому. Наразі його сукупний кредитний портфель становить 190 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих представникам малого та середнього бізнесу, досягають 102 млн. грн., фізичним особам - 87 млн. грн., корпоративним клієнтам - 1,1 млн. грн. Загальний депозитний портфель дорівнює 12 млн. грн., а клієнтська база нараховує вже понад 12 тисяч осіб. Відділення стало першою регіональною установою нашого банку, де було створено Управління по роботі з суб’єктами МСБ.

За фінансової й організаційної підтримки відділення у квітні на території ботанічного саду Хмельницького національного університету було закладено алею цінних екзотичних дерев магнолій на честь десяти наших великих співвітчизників, визначених за результатами всенародного голосування у рамках проекту В«Великі УкраїнціВ», і встановлено меморіальну дошку.

Нині OTP Bank представлений в регіоні також відділеннями «Молодіжне» і «Проскурівське» у м. Хмельницькому і відділенням у м. Кам’янець-Подільському.  До кінця поточного року планується відкриття ще однієї установи банку в м. Хмельницькому.

Щиро вітаємо колектив відділення з його першими перемогами і першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Опубліковано: 24 Листопада 2008