OTP Bank перейшов на обслуговування на процесінговий центр своєї материнської структури - угорського OTP Bank Plc.

 

OTP Bank завершив переведення на обслуговування всіх операцій по платіжних картках системи MasterCard на процесінговий центр своєї материнської структури - угорського OTP Bank Plc., а також став принциповим членом міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide. У ході реалізації даного проекту було встановлено програмне забезпечення В«IS-CardВ», надане компанією «Український процесінговий центр». Ці зміни дозволять суттєво вдосконалити роботу і покращити обслуговування платіжних карток MasterCard, емітованих ЗАТ «ОТП Банк».

Так, найближчим часом банк має намір запропонувати клієнтам широкий спектр інноваційних і вдосконалених послуг по платіжних картках. Використовуючи програмне забезпечення «IS-Card» і можливості угорського  OTP Bank Plc, банк планує впровадження нових продуктів для власників карток MasterCard, спільних програм лояльності для своїх клієнтів. Зокрема, їм будуть запропоновані додаткові сервіси, що здійснюються через банкомати, такі як мінівиписка, поповнення карточного рахунку, переказ грошових коштів з картки на картку, купівля ваучерів операторів мобільного зв’язку та інтернет-провайдерів, а також сервіси термінової видачі готівки і заміни картки у разі її втрати під час перебування за кордоном, тощо.

OTP Bank є принциповим членом Міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide і асоційованим членом Міжнародної платіжної системи Visa International. Наразі банком емітовано близько 68 тисяч карток системи MasterCard WorldWide і понад 66 тисяч карток Visa International. У 2008 році Міжнародна платіжна система Visa International визнала банк переможцем у номінації «Найкращий абсолютний приріст торговельних обігів за картками Visa за період акції «Олімпійський рух Visa».

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 137 відділень і 29 представництв.

Опубліковано: 19 Листопада 2008