Відкрилося нове відділення OTP Bank у місті Дніпропетровську

 

У місті Дніпропетровську відкрилося нове відділення OTP Bank - В«ПетровськеВ». Основним напрямом його діяльності є надання повного спектру високоякісних послуг юридичним і фізичним особам, представникам малого та середнього бізнесу.

Відділення створено за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона, що цілодобово охороняється, де клієнти у будь-який час зможуть зняти готівку, безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банка. Крім того, відділення має окрему зону, де фахівці банку надаватимуть клієнтам необхідні консультації з банківських послуг, продуктів, оформлення договорів і зону для швидкого здійснення щоденних клієнтських операцій з готівкою.

Адреса відділення: м. Дніпропетровськ, площа Петровського, 2.

Наразі OTP Bank представлений у регіоні Дніпропетровською філією, а також 16-ю відділеннями у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, Новомосковську, представництвами у Жовтих Водах, Марганці, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці.

Дніпропетровську філію ОТР Bank було створено в травні 2002 року. Її сукупний кредитний портфель нині  становить 2,5 млрд. грн., депозитний - понад 350 млн. грн. Станом на 1 листопада поточного року фінансовий результат філії дорівнює 105 млн. грн.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 137 відділень і 29 представництв.

Опубліковано: 14 Листопада 2008