OTP Bank належить до числа найпрозоріших банків країни

 

За результатами дослідження інформаційної прозорості 30-ти найбільших банків України, проведеного Агентством фінансових ініціатив спільно зі Службою рейтингів корпоративного управління Standard & Poor’s, OTP Bank входить у першу десятку найпрозоріших фінансових інститутів країни. Його індекс транспарентності становить 51,6%. Нагадаємо, що в минулому році даний показник дорівнював 50,8%. При цьому середній індекс інформаційної прозорості банків, що брали участь у дослідженні, досягає 44,9%.

У ході дослідження аналізувалася вся загальнодоступна інформація про банки, яка міститься в їхніх річних звітах, документації, що надається регулюючим органам, на офіційних веб-сайтах. Як зазначають експерти, вітчизняна банківська система прийшла до розуміння економічної вигоди публічного розкриття інформації, про що свідчить той факт, що більшість фінінститутів включили до своїх планів і бюджетів заходи з підвищення рівня транспарентності. Основними стимулюючими факторами слугують зростання обсягу роздрібного кредитування та наявність зовнішніх запозичень.

За словами голови Правління OTP Bank Дмитра Зінкова, інформаційна прозорість відноситься до базових принципів діяльності банка та виступає його вагомою конкурентною перевагою. В«Нинішній високий рівень довіри до OTP Bank з боку клієнтів не в останню чергу обумовлений тією політикою відкритості й прозорості, що проводить наш фінансовий інститут протягом багатьох роківВ», - підкреслює він.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 137 відділень і 29 представництв.

Опубліковано: 12 Листопада 2008