Оболонське відділення OTP Bank у м. Києві відзначає свій перший ювілей

 

11 листопада виповнилося п’ять років з моменту створення відділення В«ОболонськеВ» нашого банку в місті Києві. За цей час йому вдалося досягти без перебільшення видатних результатів своєї діяльності: наразі його сукупний кредитний портфель перевищує 296,4 млн. грн., зокрема, обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 268,7 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 27,7 млн. грн.  Загальний депозитний портфель відділення дорівнює 127,2 млн. грн., а клієнтська база нараховує вже понад 8120 осіб. Сьогодні у відділенні самовіддано працюють 30 висококваліфікованих фахівців.

Відділення першим розпочало співробітництво з мобільними банкірами, першим надало кредит на будівництво житлового будинку й одним з перших - іпотечний кредит за програмою «Партнер-Банк». У номінації «Зірки результативності» йому було присвоєно звання «Золоте відділення в місті Києві - 2007».

Щиро вітаємо працівників Оболонського відділення з їхнім святом! Бажаємо їм творчого натхнення, доброго гумору, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Опубліковано: 11 Листопада 2008