Уставний капітал OTP Bank збільшено до 2 млрд. грн.

 

НБУ зареєстрував збільшення уставного капіталу OTP Bank на 862 млн. грн. Таким чином, наразі він вже становить 2 068 млрд. грн. Водночас загальний регулятивний капітал банку перевищує 3,2 млрд. грн.

Як зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, дані показники підтверджують надзвичайно стабільний фінансовий стан банку. В«Банк є високо капіталізованим і сьогодні можна впевнено констатувати, що він здатен ефективно протистояти будь-яким катаклізмам на європейському та внутрішньому фінансовому ринкахВ», - підкреслює він.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 жовтня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 137 відділень і 29 представництв.

Опубліковано: 10 Листопада 2008