OTP Bank став переможцем національної кампанії «Олімпійський рух Visa»

 

OTP Bank став переможцем національної кампанії В«Олімпійський рух VisaВ», яка проходила в квітні травні цього року, в номінації «Кращий абсолютний приріст торгових оборотів по картках Visa за період акції».

Нагадуємо, що з 1 квітня по 31 травня 2008 року власники карток Visa, розраховуючись  за  покупки в торговельно-сервісній мережі на суму понад 50 гривень, автоматично ставали учасниками розіграшу головного призу – поїздки на Олімпійські ігри до Пекіну.

За період акції держателями карток Visa OTP Bank було здійснено понад 132 тисячі операцій в торговельно- сервісній мережі на суму понад  50 мільйонів гривень.

Всього за період із січня по вересень 2008 року за допомогою карток Visa OTP Bank було здійснено понад 521 тисячу операцій в торговельно-сервісній мережі та понад 649 тисяч операцій по зняттю готівки. Загальний об’єм трансакцій становив понад 982 мільйона гривень.

Картки міжнародної платіжної системи Visa, емітовані OTP Bank, є надійним та зручним засобом розрахунків за товари і послуги та отримання готівки в Україні та за її межами.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний, динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2008 року OTP Bank є 6-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 129 відділень і 32 представництва.

Опубліковано: 24 Жовтня 2008