З початку року відкрито 30 нових відділень OTP Bank

 

З початку поточного року свою операційну діяльність розпочали відділення OTP Bank у містах Артемівську, Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Євпаторії, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Лисичанську, Львові, Одесі, Олександрії, Охтирці, Полтаві, Рівне, Свердловську, Слов’янську, Смілі, Суми, Ужгороді, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Чернівці та Чернігові.

До кінця року планується відкриття ще 50-ти нових відділень.  Таким чином, мережа філій та відділень станом на кінець цього року налічуватиме 203 точки продаж.

Головна мета відкриття нових відділень – розширення мережі філій OTP Bank на території України, що відповідає загальній стратегії розвитку нашого фінансового інституту.
Нові відділення створені за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Основним напрямом діяльності цих установ є надання повного спектру високоякісних послуг корпоративним і приватним клієнтам, представникам малого та середнього бізнесу.

Нині мережа філій OTP Bank на території України об’єднує 24 філії, 129 відділень і 32 представництва.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2008 року OTP Bank є 6-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 129 відділень і 32 представництва.

Опубліковано: 23 Жовтня 2008