Роздрібний кредитний портфель OTP Bank у Харківському регіоні перевищив 1 млрд. грн.

 

Обсяги кредитів, наданих OTP Bank приватним клієнтам в Харківській області, перевищили позначку в 1 млрд. грн.  Загалом з початку року кредитний портфель бізнес лінії В«Приватні клієнтиВ» у цьому регіоні збільшився на 71%. 

В тому числі обсяг кредитів, наданих населенню на придбання авто з початку року зріс на 34% до 222 млн. грн., Обсяг іпотечних кредитів збільшився на 85% до 750 млн. грн.

«Дані показники красномовно свідчать про високу конкурентоспроможність і затребуваність кредитних продуктів OTP Bank, неухильне зростання рівня довіри до нашого банку з боку фізичних осіб» - зазначає член Правління Дмитро Білецький.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2008 року OTP Bank є 6-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 129 відділень і 32 представництва.

Опубліковано: 22 Жовтня 2008