Визначено переможців розіграшу призів фестивалю «Magazin Shopping Week» від MasterCard

 

Підведені підсумки фестивалю В«Magazin Shopping WeekВ» від MasterCard та визначено двох переможців розіграшу призів від генерального партнера MasterCard. Щасливими володарями призів стали клієнти OTP Bank - власники карток MasterCard - Жуковська Ірина, яка отримала головний приз 5 000 грн. та Клименко Ірина - додатковий приз в 500 грн.

Нагадуємо, що з 8 вересня по 4 жовтня в Києві відбувся фестиваль «Magazin Shopping Week» - 4 тижні приємних покупок та небачених знижок! В кожному з 4-х торгівельно-розважальних центрах міста Києва - «Променада Центр», «Квадрат на Перова», «Глобус» та «Комод» - протягом акційного тижня клієнти мали можливість здійснити покупки зі знижками. В останній день акційного тижня в кожному ТРЦ відбувався кульмінаційний захід, під час якого проводився розіграш призів.

 «Картки MasterCard створені для покупок. Під час фестивалю ми надали можливість всім, хто розрахується за допомогою картки MasterCard, виграти гроші на ще більш чудові покупки. Приємно, що серед власників карт MasterCard від OTP  Bank, щасливчиками стали одразу два клієнта банку» - зазначив представник головного партнера - Ганна Потапенко, менеджер з розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні.  «Фестиваль – це не останній захід для любителів покупок, генеральним партнером якого виступає MasterCard. Тому, збираючись на шопінг, візьміть картку MasterCard із собою» - додала Ганна Потапенко.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2008 року OTP Bank є 6-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 127 відділень і 32 представництва.

Опубліковано: 16 Жовтня 2008