Вінницькій філії OTP Bank – три роки!

 

Сьогодні виповнилося три роки з моменту створення Вінницької філії нашого банку.

За цей короткий проміжок часу їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п’ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. У 2007 році філія стала переможцем у номінації В«Найкращий іноземний банкВ» конкурсу «Народний бренд», що проводила медіа-корпорація RIA. Переможців визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні перетнув межу в 600 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, досягають 135 млн. грн., фізичним особам - 280 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 197 млн. грн.

Наразі обсяг депозитного портфеля філії перевищує 54 млн. грн., з них 25 млн. грн. – депозити фізичних осіб, 22 млн. грн. – корпоративних клієнтів і 7 млн. грн. - депозити суб’єктів малого та середнього бізнесу. Загальна клієнтська база цієї установи налічує понад 6 000 осіб.

На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці.

Щиро вітаємо дружній колектив Вінницької філії з його великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Опубліковано: 14 Жовтня 2008