OTP Bank отримав другий транш синдикованого кредиту

 

У рамках угоди про залучення двотраншового синдикованого кредиту OTP Bank отримав другий транш на суму 37 млн. доларів США терміном на 2 роки. Залучені кошти використовуватимуться в загальних корпоративних цілях OTP Bank, зокрема для фінансування торговельних операцій клієнтів банку.

Нагадаємо, що загальний розмір синдикованого кредиту становить 100 млн. доларів США. Організаторами угоди виступили Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина).

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення цього кредиту є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи. 

ЗАТ В«ОТП БанкВ» - універсальний динамічно зростаючий банк, визнаний лідер фінансового сектору України, що належить до потужної європейської групи OTP. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 вересня 2008 року OTP Bank є 6-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 127 відділень і 32 представництва.

Опубліковано: 10 Жовтня 2008