OTP Bank визнано найкращою компанією фінансового сектору України

 

OTP Bank став переможцем у номінації В«Найкраща фінансова компанія фінансового секторуВ» рейтингу «ТОП-100». Найкращі компанії України», представленого діловим щотижневиком «ИнвестГазета». Участь у даному рейтингу підтверджує значимість компанії в економіці держави в цілому, а також дає можливість залучити нових клієнтів, партнерів і інвесторів.

За десять років свого існування проект «ТОП-100». Найкращі компанії України» отримав визнання в українських і закордонних ділових колах, презентуючи незалежні та професійно підготовлені рейтингові продукти та аналітичні матеріали. Головна мета рейтингу «ТОП-100». Найкращі компанії фінансового сектору», що є частиною цього проекту, - оцінити стан фінансового сектору, який суттєво впливає на формування ринкової економіки в країні.

«Нинішня нагорода є черговим свідченням високої ефективності й надійності нашого банку», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков. - «Ми й надалі намагатимемося виправдати довіру наших клієнтів, постійно вдосконалюючи якість наших послуг», - підкреслює він.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 250 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 9 Жовтня 2008