OTP Bank підписав з Європейським банком реконструкції і розвитку кредитну угоду за програмою енергозбереження

 

У рамках Програми енергозбереження в Україні OTP Bank підписав з Європейським банком реконструкції і розвитку угоду про залучення цільового кредиту в розмірі 50 млн. доларів США терміном на 5 років. Метою кредиту є подальше фінансування українських приватних промислових підприємств та інвестування в енергозберігальні технології і технології раціонального використання енергії. Кредит надаватиметься двома траншами по 25 млн. доларів США кожний.

За словами Директора Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Андре Куусвека, у рамках Програми енергозбереження консультанти ЄБРР допомагають українським банкам, що беруть у ній участь, і їхнім клієнтам обирати проекти, організовувати маркетингові та інформаційні кампанії, визначати заходи з підвищення енергоефективності, а також формувати плани раціонального використання енергії і готувати документи для отримання кредитів.

Член Правління OTP Bank Ірина Михайлова зазначає, що корпоративні клієнти банку зможуть отримувати кредити в розмірі до 5 млн. доларів США для фінансування своїх проектів у сфері енергозбереження, які дозволять їм суттєво знизити витрати на споживання енергії, що вкрай важливо в умовах нинішнього росту цін на енергоносії в Україні. 

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення цього кредиту є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 2 Жовтня 2008