OTP Bank проводить нову акцію - депозити для клієнтів малого та середнього бізнесу з підвищеною відсотковою ставкою

 

У рамках щорічної всеукраїнської виставки будівництва і архітектури В«ФасадВ», що проходить у м. Дніпропетровську з 30 вересня по 3 жовтня, OTP Bank проводить нову депозитну акцію для суб’єктів малого та середнього бізнесу. За умовами акції, відвідувачі виставки - представники МСБ в обмін на заповнену анкету або візитку безкоштовно отримують бонусну картку, що дозволяє їм оформити в будь-якому відділенні банка депозитну лінію з підвищеною відсотковою ставкою. Акція триватиме до 31 грудня поточного року.

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом продаж до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) бізнесу. З початку поточного року обсяги кредитів, наданих банком суб’єктам МСБ, збільшилися майже на 80% й наразі вже перевищують 3,5 млрд. грн. Частка клієнтів малого та середнього бізнесу у кредитному портфелі банку становить понад 16,5%, а їхня чисельність досягає близько 23 тис. осіб.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 2 Жовтня 2008