OTP Bank входить у десятку самих надійних банків України

 

OTP Bank увійшов у першу десятку фінансових установ, представлених у цьогорічному рейтингу надійності банків України за версією ділового щотижневика В«КонтрактиВ». Загалом у рейтингу взяли участь 38 провідних вітчизняних банків.

При формуванні рейтингу експертами враховувались такі фактори, як місце банку в міжнародному рейтингу, розмір загального власного капіталу та рівень показника ROE (відношення прибутку до капіталу).

Варто зазначити, що OTP Bank неодноразово визнавався фахівцями та аналітиками українського фінансового сектору одним з найнадійніших банків країни. Він також входить у першу десятку рейтингу надійності банків, якій щорічно складають агентство «Експерт-Рейтинг» і Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА).   

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 1 Жовтня 2008