OTP Bank підписав угоду про синдикований кредит на суму 100 млн. доларів США

 

ЗАТ В«ОТП БанкВ» підписав угоду про залучення двотраншового синдикованого кредиту на суму 100 млн. доларів США. Транш А, залучений терміном на один рік, має відсоткову ставку у розмірі ставки LIBOR плюс 1,25% річних, транш В (терміном на два роки) – LIBOR плюс 1,65% річних. Організаторами угоди виступили Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина). Залучені кошти використовуватимуться в загальних корпоративних цілях OTP Bank, зокрема для фінансування торговельних операцій клієнтів банку.

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення синдикату є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 1 Жовтня 2008