Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні перевищив 600 млн. грн.

 

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні перетнув межу в 600 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, досягають 135 млн. грн., фізичним особам - 280 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 197 млн. грн.

Вінницьку філію OTP Bank було створено у жовтні 2005 року. За цей короткий проміжок часу їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п’ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. У 2007 році філія стала переможцем у номінації В«Найкращий іноземний банкВ» конкурсу «Народний бренд», що проводила медіа-корпорація RIA. Переможців визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 260 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 30 Вересня 2008