З 1 жовтня цінні папери компанії з управління активами «ОТП Капітал» можна буде придбати в усіх регіональних філіях і відділеннях OTP Bank

 

З 1 жовтня цінні папери компанії з управління активами В«ОТП КапіталВ» можна буде придбати в усіх регіональних філіях і відділеннях OTP Bank. Крім того, клієнти матимуть можливість безпосередньо через веб-сайти OTP Bank і компанії «ОТП Капітал» записуватись на консультацію до уповноваженого співробітника в будь-якій установі банку в місті Києві, а також у регіональних філіях і відділеннях.

Компанію з управління активами «ОТП Капітал» було створено 26 липня минулого року. Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України компанія отримала 28 вересня (номер ліцензії - 362496). Компанія є членом саморегульованої організації «Українська асоціація інвестиційного бізнесу», що об’єднує вітчизняні компанії з управління активами, а також частиною універсальної фінансової групи OTP Group. Акціонерами компанії виступають українське ЗАТ «ОТП Банк» і угорський OTP Fund Management. До основних напрямів діяльності компанії відносяться створення інвестиційних фондів і професійне управління їхніми активами з метою забезпечення максимального рівня доходності. «ОТП Капітал» фокусується на роботі як з фізичними особами, так і з інституційними інвесторами - страховими компаніями, іноземними та українськими портфельними інвесторами. Наразі компанія управляє активами трьох інвестиційних фондів - пайового відкритого фонду «ОТП Класичний», пайового інтервального фонду «ОТП Збалансований» і корпоративного закритого фонду «ОТП Динамічний».

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 250 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 24 Вересня 2008