Довідковому центру OTP Bank виповнилося 5 років

 

19 вересня виповнилося 5 років з моменту створення Довідкового центру OTP Bank. За цей час чисельність його колективу зросла з 9 до 90 співробітників. Наразі Центр складається з п’яти секторів, кожний з яких виконує свою, окремо визначену функцію. За п’ять років роботи фахівцями Центру було прийнято понад 2,3 млн. телефонних дзвінків, призначено більш ніж 25 тисяч зустрічей клієнтам в установах банку на всій території Україні.

Довідковий центр OTP Bank першим серед аналогічних довідкових центрів країни почав не тільки надавати клієнтам інформацію про банківські послуги, але й реалізовувати банківські продукти, таким чином перетворившись зі звичайної довідкової служби на альтернативний канал продажів. За допомогою Центру  було надано кредитів на суму близько 67 млн. євро, залучено депозитів на суму понад 38 млн. євро.  Водночас спеціалістами Центру опрацьовано більш ніж 7 тис. заявок на кредитні послуги та пластикові картки, що надходять з корпоративного сайту банку.

Сьогодні у Довідковому центрі навчаються і працюють фахівці, які пов’язують своє майбутнє  виключно з OTP Bank. Отже, Центр виступає ще й своєрідним кадровим резервом майже для всіх структурних підрозділів банку.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 250 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 22 Вересня 2008