OTP Bank взяв участь у дебатах «Роботодавці vs. Студенти»

 

Фахівці OTP Bank взяли участь у дебатах В«Роботодавці vs. СтудентиВ», що відбулися 16 вересня у Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Києво-Могилянська академія». Головною метою заходу було виявлення невідповідності в очікуваннях студентів і роботодавців і пошук шляхів його подолання. У ньому також взяли участь представники компаній «САН ІнБев Україна», «Джей Ті Інтернешнл», члени міжнародних молодіжних організацій «AIESEC» та «Європейський молодіжний парламент – Україна».

На думку фахівців з управління персоналом, талант лишатиметься найважливішим корпоративним ресурсом найближчі 20 років. Тому питання налагодження ефективної взаємодії з обдарованими працівниками, і зокрема студентською молоддю, є вкрай актуальним для провідних українських компаній. За даними дослідження компанії PRAVDA Research, розрізнені очікування є ключовою проблемою, існуючою наразі між роботодавцями та майбутніми фахівцями і суттєво ускладнюючою останнім початок успішної кар’єри.  

У ході дебатів кожна із сторін мала можливість висловити свою позицію та окреслити шляхи подолання протиріч, що можуть виникати при працевлаштуванні молодих спеціалістів, і особливо – студентів без досвіду роботи. За диспутом спостерігали незалежні експерти – HR-менеджери, представники вищих навчальних закладів, студенти та члени молодіжних організацій, завданням яких було підсумувати різні думки та визначити найбільш ефективні засоби гармонізації стосунків між роботодавцями та студентами. За словами учасників заходу, дебати «Роботодавці vs. Студенти» мають дати початок активній дискусії студентства й представників бізнесу щодо подальшій оптимізації їхніх взаємовідносин.

Нагадаємо, що OTP Bank уже два роки поспіль посідає перше місце серед українських фінансових установ у рейтингу брендів кращих роботодавців країни за версією журналу «Діловий». Компанія «Робота Інтернешнл», власник найбільшого вітчизняного рекрутингового Інтернет-порталу Rabota.ua, визнала банк найпопулярнішим роботодавцем 2007 року серед фінансових організацій України.

OTP Bank приділяє велику увагу підтримці талановитої молоді, постійно демонструє свою готовність до співпраці з учбовими закладами країни. "Наразі банк надає студентам і випускникам вузів реальну можливість зробити перші кроки у професійному житті, вивчити специфіку банківської справи, норми і принципи корпоративної культури, правила командної гри, реалізувати свій інтелектуальний потенціал і побудувати кар’єру висококласного менеджера, отримати соціальні гарантії і пишатися місцем своєї роботи" - підкреслює начальник управління по роботі з персоналом Оксана Волошина.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 250 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 17 Вересня 2008