Конотопське відділення OTP Bank визнано найкращою фінансово-кредитною установою міста

 

Відділення OTP Bank у місті Конотопі стало переможцем у номінації В«Краща фінансово-кредитна установаВ» міського конкурсу «Золотий Меркурій», який щорічно проводить місцева Асоціація підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу.

Конотопське відділення OTP Bank розпочало свою операційну діяльність у листопаді 2007 року. Наразі його сукупний кредитний портфель становить близько 14 млн. грн., а загальна клієнтська база нараховує понад 240 осіб. Відділення є одним з лідерів місцевого фінансового ринку за обсягами кредитування суб’єктів малого та середнього бізнесу.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 250 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 10 Вересня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×