Кредитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу OTP Bank перевищив 3,5 млрд. грн.

 

З початку поточного року обсяги кредитів, наданих OTP Bank суб’єктам малого та середнього бізнесу (МСБ), збільшилися майже на 80% й наразі вже перевищують 3,5 млрд. грн. Частка клієнтів МСБ у кредитному портфелі банку становить близько 16,5%. Дані показники красномовно свідчать про високу конкурентоспроможність і затребуваність продуктів OTP Bank у сегменті малого та середнього бізнесу, неухильне зростання рівня довіри до нашого банку з боку вітчизняних підприємців.

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом продаж до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) бізнесу. Наразі чисельність клієнтів МСБ банку становить понад 17 тис. осіб. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягнення таких високих показників стало можливим завдяки результативній роботі установ банку в регіонах, впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, налагодженню ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. В«Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розумінняВ», - підкреслює Дмитро Білецький.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 серпня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 250 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 120 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 9 Вересня 2008