Відбулися Загальні Збори акціонерів OTP Bank

 

18 серпня відбулися Загальні Збори акціонерів ЗАТ В«ОТП БанкВ», у ході яких прийнято рішення про внесення змін до Статуту банка, пов’язаних із збільшенням розміру статутного капіталу з урахуванням результатів розміщення акцій, затверджено нові редакції Статуту й Положення про Ревізійну Комісію ЗАТ «ОТП Банк». Нову редакцію Статуту буде погоджено в Національному банку України та згодом зареєстровано в органах державної реєстрації.

На виконання рішень попередніх Загальних Зборів акціонерів OTP Bank, що відбулися 17 травня поточного року, банк здійснив додатковий випуск акцій та їх розміщення серед існуючих акціонерів. У результаті акції додаткового випуску у кількості 69 516 (шістдесят дев’ять тисяч п’ятсот шістнадцять) акцій на загальну суму 861 367 889 (вісімсот шістдесят один мільйон триста шістдесят сім тисяч вісімсот вісімдесят дев’ять) грн. були придбані єдиним акціонером банку - угорським OTP Bank Plc. Таким чином, після завершення реєстрації змін до Статуту банку статутний капітал OTP Bank становитиме 2,068 млрд. грн.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговуєВ  понад 245 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 117 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 18 Серпня 2008