Переможці тенісного турніру «UFC OPEN 2008» стали інвесторами фонду «ОТП Збалансований»

 

Компанія з управління активами В«ОТП КапіталВ» разом із ЗАТ «ОТП Банк» виступила спонсором парного тенісного турніру «UFC OPEN 2008», що відбувся 4-6 липня 2008 року в м. Черкаси. Переможцям змагань, які посіли призові 1-е, 2-е та 3-тє місця, були вручені подарункові сертифікати ТОВ «КУА «ОТП Капітал». Усі власники подарункових сертифікатів стали інвесторами інтервального інвестиційного фонду «ОТП Збалансований».
Компанія з управління активами «ОТП Капітал» щиро рада бачити серед інвесторів своїх фондів людей, які демонструють високі досягнення в благородному та красивому виді спорту – великому тенісі.

Компанію з управління активами «ОТП Капітал» було створено 26 липня минулого року. Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України компанія отримала 28 вересня (номер ліцензії - 362496). Компанія є членом саморегульованої організації «Українська асоціація інвестиційного бізнесу», що об’єднує вітчизняні компанії з управління активами, а також частиною універсальної фінансової групи OTP Group. Акціонерами компанії виступають українське ЗАТ «ОТП Банк» і угорський OTP Fund Management. До основних напрямів діяльності компанії відносяться створення інвестиційних фондів і професійне управління їхніми активами з метою забезпечення максимального рівня доходності. «ОТП Капітал» фокусується на роботі як з фізичними особами, так і з інституційними інвесторами - страховими компаніями, іноземними та українськими портфельними інвесторами.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговуєВ  понад 245 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 117 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 18 Серпня 2008