OTP Bank суттєво збільшив кредитні портфелі клієнтів малого та середнього бізнесу в Донецькому і Полтавському регіонах

 

OTP Bank суттєво збільшив кредитні портфелі клієнтів малого та середнього бізнесу в Донецькому і Полтавському регіонах. Так, обсяги кредитів, наданих нашим банком суб’єктам МСБ у Донецькій області, подолали рубіж у 300 млн. грн., у Полтавській - 100 млн. грн. Дані показники красномовно свідчать про високу конкурентоспроможність і затребуваність продуктів банку в сегменті МСБ, неухильне зростання рівня довіри до нашого фінансового інституту з боку вітчизняних підприємців.

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом реалізації бізнесу до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) підприємництва. З початку поточного року кредитний портфель суб’єктів МСБ банку збільшився майже на 74% й наразі вже становить понад 3,4 млрд. грн. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягнення таких високих показників стало можливим завдяки результативній роботі установ банку в регіонах, впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, налагодженню ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. В«Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розумінняВ», - підкреслює Дмитро Білецький.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговуєВ  понад 245 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 117 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 18 Серпня 2008