OTP Bank підвищив відсоткові ставки по строкових депозитах в доларах США та євро для фізичних осіб

 

OTP Bank збільшив відсоткові ставки по строкових вкладах у доларах США та євро для приватних клієнтів. Так, відсоткові ставки по строкових депозитах з виплатою відсотків після закінчення дії договору у доларах США строком на 90 днів підвищено до 11%, строком на 180 і 270 днів - до 10%. Водночас відсоткові ставки по строкових депозитах із щомісячною сплатою відсотків, що розміщуються в доларах США і євро строком на 366 днів, а також по строкових депозитах з правом поповнення та виплатою відсотків після закінчення дії договору у доларах США та євро строком на 180, 270 і 366 днів встановлено на рівні 9,5%.

Нагадаємо, що за результатами 2007 року депозитний портфель OTP Bank зріс на 62% - до 6,6 млрд. грн. Зокрема, обсяг депозитів, залученихВ  відВ  приватних осіб, збільшився на 33,3% і досяг 2,5 млрд. грн.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговуєВ  понад 245 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 117 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 14 Серпня 2008