OTP Bank - генеральний спонсор міжнародного джазового фестивалю «Art jazz cooperation» Луцьк-Рівне

 

OTP Bank виступає генеральним спонсором міжнародного джазового фестивалю В«Art jazz cooperationВ» Луцьк-Рівне.В  Фестиваль проходитимеВ  29-30 серпня у рамках святкування «дня міста», що одночасно відзначатимуть Луцьк і Рівне. Дана подія є першою спільною масштабною культурною акцією, яка об’єднує митців цих двох регіонів Західної України. Серед учасників і гостей фестивалю - відомі вітчизняні та іноземні джазові колективи й виконавці, зокрема, «Пікардійська Терція», «Monorail Quartet», «Z-band», «Art-Time», джаз-тріо О. Баковського та інші.

Детальніша інформація про фестиваль міститься на його офіційному веб-сайті: www.artjazz.info

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговуєВ  понад 245 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 117 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 14 Серпня 2008