OTP Bank підвищив відсоткові ставки по строкових депозитах і за ощадним вкладом в євро для фізичних осіб

 

OTP Bank збільшив відсоткові ставки по строкових вкладах терміном на 1 рік у євро для приватних клієнтів. Так, відсоткові ставки по строкових депозитах з виплатою відсотків після закінчення дії договору підвищено до 10%, по строкових депозитах із щомісячною сплатою відсотків і строкових депозитах з правом поповнення та виплатою відсотків після закінчення дії договору - до 9,5%. Водночас відсоткові ставки за ощадним вкладом в євро збільшено до 8%.

Нагадаємо, що за результатами 2007 року депозитний портфель OTP Bank зріс на 62% - до 6,6 млрд. грн. Зокрема, обсяг депозитів, залученихВ  відВ  приватних осіб, збільшився на 33,3% і досяг 2,5 млрд. грн.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2008 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і 6-м за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 114 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 1 Серпня 2008