OTP Bank взяв участь у семінарі, що був організований одним з провідних українських системних інтеграторів - компанією АМІ

 

Представники Донецької філії OTP Bank взяли участь у семінарі, що був організований одним з провідних українських системних інтеграторів - компанією АМІ - для своїх партнерів, які співробітничають з компанією в рамках програми франчайзингу В«Комп’ютери АМІ. Магазин партнерівВ». Програма передбачає створення найбільшої в Україні мережі спеціалізованих магазинів комп’ютерної техніки під брендом АМІ. Планується, що до 2012 року мережа нараховуватиме вже понад 360 таких магазинів на всій території країни. Відкриття нових точок продажів здійснюватиметься з активним залученням банківських ресурсів.

У ході семінару заступник начальника управління по роботі з клієнтами МСБ Донецької філії OTP Bank Оксана Сидоренко представила присутнім продукти банка для клієнтів малого та середнього бізнесу, серед яких - спеціальний франчайзинговий бізнес-пакет, покликаний забезпечити всі потреби франчайзі у фінансуванні купівлі комерційної нерухомості та обладнання, а також поповненні обігових коштів. Як відомо, дана послуга не має аналогів на вітчизняному банківському ринку. Презентація викликала великий інтерес у учасників семінару - представників компаній, що працюють у сегменті МСБ.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 114 відділень і 37 представництв.

Опубліковано: 23 Липня 2008