У Дніпропетровську відкрилося відділення OTP Bank зі спеціалізованою зоною для приватного банківського обслуговування VIP- клієнтів

 

25 червня у місті Дніпропетровську було відкрито відділення OTP Bank В«КрутогірнеВ», що має спеціалізовану зону для приватного банківського обслуговування VIP-клієнтів. Зона складається з двох окремих кабінетів менеджерів, кімнати для переговорів і комфортабельного залу очікування.

Це вже п’яте відділення OTP Bank, у якому створено окремий офісВ  для приватного банківського обслуговування VIP-клієнтів. Нагадаємо, що першою такою установою стало столичне відділення «Софіївське», яке розпочало свою операційну діяльність у 2007 році. Наразі спеціалізовані зони для приватного банківського обслуговування функціонують також у Донецьку (відділення «Київське»), Львові (відділення «Ювілейне») та Одесі (відділення «Приморське»). Протягом поточного року планується розширити цю мережу до десяти установ за рахунок відкриття зон у Харкові, Луганську, Ужгороді, Запоріжжі та Миколаєві. Водночас створено окрему лінію цілодобової інформаційної служби підтримки, спрямовану на додаткове забезпечення оперативної і ефективної взаємодії між клієнтом та банком.

Адреса відділення «Крутогірне»: м. Дніпропетровськ, вул. Рогалева, 33

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 27 Червня 2008