За чотири роки своєї діяльності Ужгородська філія OTP Bank стала одним з визнаних лідерів фінансового ринку регіону

 

23 червня виповнилося чотири роки з моменту створення Ужгородської філії OTP Bank. За основними фінансовими показниками вона входить у п’ятірку лідерів банківського ринку регіону. Наразі її сукупний кредитний портфель уже досягає близько 328,5 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, перевищують 209,1 млн. грн., корпоративним клієнтам - 30,9 млн. грн., представникам малого та середнього бізнесу -В  88,5 млн. грн. Залишки на поточних рахунках клієнтів цієї установи становлять 70,6 млн. грн. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами регіону, а її загальна клієнтська база нараховує понад 7,2 тисяч осіб.

На базі філії нині функціонують відділення у містах Мукачево, Берегове, Хусті, Тячеві, а також відділення В«КорятовичаВ» в Ужгороді. Наприкінці року планується відкриття ще одного відділення в місті Мукачево.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території УкраїниВ об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 26 Червня 2008
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×