Виповнилося три роки з моменту створення Луганської філії OTP Bank - одного з лідерів регіонального фінансового ринку

 

За розмірами активів фізичних осіб Луганська філія посідає 6-е місце серед банківських установ регіону, а їїВ  питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює 6,6%. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами області, її загальна клієнтська база нараховує близько 5600 клієнтів. Нещодавно в філії було створено Управління по роботіВ  з малим та середнім бізнесом. З початку поточного року кредитний портфель клієнтів МСБ філії збільшився на 43,82 %.

На базі Луганської філії нині функціонують відділення у містах Алчевську, Лисичанську, Сєверодонецьку.В  До кінця поточного року планується відкриття ще 3 установ.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 108 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 3 Липня 2008