Кредитний портфель корпоративних клієнтів OTP Bank у Дніпропетровському регіоні перевищив 1 млрд. грн.

 

Наразі OTP Bank представлений у регіоні Дніпропетровською філією, відділеннями у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, представництвами у Жовтих Водах, Марганці, Новомосковську, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці. До кінця поточного року планується відкриття в області ще декількох відділень банку.

Дніпропетровську філію ОТР Bank було створено в травні 2002 року. Її фінансовий результат становив 105, 85 млн. грн. і зріс порівняно з попереднім роком (71 млн. грн.) майже на 50%. При цьому частка філії на регіональному ринку кредитування корпоративних клієнтів збільшилася з 2,75% до 3,28%.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 108 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 1 Липня 2008