OTP Bank пропонує представникам малого та середнього бізнесу кредити на купівлю автобусів виробництва Херсонського автомобільного заводу «АнтоРус»

 

OTP Bank пропонує суб’єктам малого та середнього бізнесу кредити на купівлю автобусів виробництва Херсонського автомобільного заводу В«АнтоРусВ».

Кредит надається у доларах США, євро, швейцарських франках і гривнях терміном до п’яти років, а його максимальний розмір становить 1 млн. євро (або еквівалент в іншій валюті). При цьому початковий внесок клієнта - від 0% суми позики. Рішення про видачу кредиту банк приймає протягом лише трьох днів після надання клієнтом повного пакету документів.В 

Наразі модельний ряд автобусів виробництва заводу «АнтоРус» представлено автобусами малого («Антон») та середнього («Руслан») класів, призначених для перевезень на міських і приміських маршрутах. Загальна пасажиромісткість автобусів «Антон» становить 33-35 місць, автобусу «Руслан» вЂ“ 61 місце. Крім того, завод пропонує пасажирський автобус «Антон» з газобалонним обладнанням. Автобуси «АнтоРус» пройшли весь комплекс випробувань і мають сертифікати відповідності.

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом продаж до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) бізнесу. З початку поточного року кредитний портфель суб’єктів МСБ банку збільшився на третину та вже перевищує 2,5 млрд. грн. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягти таких високих результатів банк спромігся завдяки впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, а також шляхом налагодження ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. «Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розуміння», - підкреслює Дмитро Білецький.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, що надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що постійно нарощує обсяги бізнесу і пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розмірами активів і кредитного портфелю. Нині банк обслуговуєВ  понад 230 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 107 відділень і 36 представництв.

Опубліковано: 18 Червня 2008